Rozkład jazdy

Z PARCZEWA JEŹDZIMY CODZIENNIE O 7:00, 5:00 CODZIENNIE OPRÓCZ SOBÓT I O 16.30 CODZIENNIE OPRÓCZ SOBÓT Z PARCZEWA

Z MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO CODZIENNIE 7:59, PIĄTKI I NIEDZIELE 7:59 I 17:29 

Z WARSZAWY JEŹDZIMY CODZIENNIE O 16.15 I 11.15 I 20.30 CODZIENNIE OPRÓCZ SOBÓT

Rozkład jazdy: Parczew - Warszawa przez Międzyrzec Podlaski


W WARSZAWIE MOŻNA WSIADAĆ GODZINĘ PRZED ODJAZDEM NA NA PLACU DEFILAD

Z SIEDLEC SPOD WIĘZIENIA UL.ARMII KRAJOWEJ


Przystanki Godziny odjazdów
Parczew ul. Harcerska 5.00 7.00 16.30
Milanów 5.10 7.10 16.40
Rudno II 5.17 7.17 16.47
Komarówka 5.28 7.28 16.58
Żelizna skrz. łomaz 5.35 7.35 17.05
Kwasówka 5.40 7.40 17.10
Drelów ul. Plac Bankowy 5.46 7.46 17.16
Zahajki II 5.51 7.51 17.21
Międzyrzec Podlaski ul. Zarówie 5.59 7.59 17.29
Krzesk 6.15 8.15 17.45
Zbuczyn 6.28 8.28 17.58
Siedlce K, Pułaskiego 02 6.44 8.28 17.58
Siedlce J. Piłsudskiego Wojskowa 06 Siedlce 6.47 8.47 18.17
Armii Krajowej J. Piłsudskiego 02 - - -
Warszawa Trawiasta 01/02 7.54 9.54 19.24
Warszawa Pl. Szembeka 02 - - -
Warszawa Wiatraczna 01/02 8.04 10.04 19.34
Warszawa Plac Defilad 8.09 10.09 19.39
P 1-5,6,7,d P 1-5,6,7,d P 1-5,7,d

Legenda :
P – kurs pośpieszny
6 – kursuje w soboty
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartek
7 – kursuje w niedziele
d – nie kursuje 24.12, 31.12 i w Wielką Sobotę nie kursuje w 25.12 i pierwszy dzień Wielkanocy

Rozkład jazdy: Warszawa - Parczew przez Międzyrzec Podlaski


W WARSZAWIE MOŻNA WSIADAĆ GODZINĘ PRZED ODJAZDEM NA PLACU DEFILAD

Z SIEDLEC SPOD WIĘZIENIA UL.ARMII KRAJOWEJ

Przystanki Godziny odjazdów
Warszawa Plac Defilad 11.15 16.15 20.30
Warszawa ul. Rondo waszyngtona 01/02 11.22 16.22 20.37
Warszawa Wiatraczna 01/02 11.27 16.27 20.42
Warszawa Pl. Szembeka 02 11.32 16.32 20.47
Warszawa Trawiasta 01/02 11.37 16.37 20.52
Armii Krajowej J. Piłsudskiego 02 12.47 17.47 22.02
Siedlce J. Piłsudskiego Wojskowa 06 Siedlce - - -
Siedlce K, Pułaskiego 02 - - -
Zbuczyn 13.03 18.03 22.18
Krzesk 13.16 18.16 22.31
Międzyrzec Podlaski ul. Zarówie 13.32 18.32 22.47
Zahajki II 13.40 18.40 22.55
Drelów ul. Plac Bankowy 13.45 18.45 23.00
Kwasówka 13.51 18.51 23.06
Żelizna skrz. łomaz 13.57 18.57 23.11
Komarówka 14.03 19.03 23.18
Rudno II 14.14 19.14 23.39
Milanów 14.21 19.21 23.46
Parczew ul. Harcerska 14.31 19.31 23.56
P 1-5,6,7,d P 1-5,6,7,d P 1-5,7,d

Legenda :
P – kurs pośpieszny
6 – kursuje w soboty
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartek
7 – kursuje w niedziele
d – nie kursuje 24.12, 31.12 i w Wielką Sobotę nie kursuje w 25.12 i pierwszy dzień Wielkanocy

Rozkład jazdy: Biała Podlaska - Międzyrzec Podlaski - Biała Podlaska

Prędkość komunikacyjna

 

 

 

45,78

 

45,78

 

48,27

  

 

48,27

 

 

45,78

 

48,27

    

 

48,27

 

48,27

 

45,78

 

45,78

 

48,27

 

48,27

Prędkość techniczna

 

 

56,71

 

56,71

 

62,22

 

62,22

 

56,71

 

62,22

 

62,22

 

62,22

 

56,71

 

56,71

 

59.57

 

59.57

Oznaczenia kursów

 

km

 

13

AS

 

14

S

 

15

AS

 

16  

S

 

17

AS

 

18

S

 

19

AS

 

20

S

 

21

S

 

22

S

 

23

AS

 

24

S

Biała Podlaska ul. Sidorska PWSZ

 

 

7.00

 

7.45

 

9.00

 

10.10

 

10.45

 

11.55

 

12.55

 

14.10

 

15.25

 

16.25

 

16.55

 

18.55

Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego

 

0

 

7.06

 

7.50

 

9.06

 

10.15

 

10.50

 

12.00

 

13.00

 

14.15

 

15.30

 

16.30

 

17.00

 

19.00

Biała Podlaska ul. Artyleryjska

 

1

 

7.08

 

7.52

 

9.08

 

10.17

 

10.52

 

12.02

 

13.02

 

14.17

 

15.32

 

16.32

 

17.02

 

19.02

Sławacinek Stary

 

4

 

7.12

 

7.56

 

9.12

 

10.20

 

10.56

 

12.04

 

13.05

 

14.20

 

15.36

 

16.36

 

17.05

 

19.05

Sławacinek Nowy

 

6

 

7.15

 

7.59

 

9.15

 

10.22

 

10.59

 

12.05

 

13.07

 

14.22

 

15.39

 

16.39

 

17.07

 

19.07

Styrzyniec

 

8

 

7.21

 

8.03

 

9.21

 

10.25

 

11.03

 

12.08

 

13.10

 

14.25

 

15.43

 

16.43

 

17.10

 

19.10

Woroniec Sycyna

 

10

 

7.23

 

8.05

 

9.23

 

10.27

 

11.05

 

12.10

 

13.12

 

14.27

 

15.45

 

16.45

 

17.12

 

19.12

Woroniec

 

11

 

7.25

 

8.07

 

9.25

 

10.29

 

11.07

 

12.12

 

13.14

 

14.29

 

15.47

 

16.47

 

17.14

 

19.14

Rogoźniczka

 

15

 

7.30

 

8.12

 

9.30

 

10.34

 

11.12

 

12.16

 

13.19

 

14.34

 

15.52

 

16.52

 

17.19

 

19.19

Rogoźnica II

 

16

 

7.32

 

8.14

 

9.32

 

10.37

 

11.14

 

12.18

 

13.21

 

14.37

 

15.54

 

16.54

 

17.21

 

19.21

Rogoźnica I

 

19

 

7.34

 

8.16

 

9.34

 

10.39

 

11.16

 

12.21

 

13.23

 

14.39

 

15.56

 

16.56

 

17.23

 

19.23

Wysokie

 

21

 

7.37

 

8.19

 

9.37

 

10.42

 

11.18

 

12.23

 

13.25

 

14.42

 

15.59

 

16.59

 

17.25

 

19.25

Międzyrzec Podlaski Impaco

 

23

 

7.38

 

8.20

 

9.38

 

10.43

 

11.20

 

12.25

 

13.27

 

14.43

 

16.00

 

17.00

 

17.27

 

19.27

Międzyrzec Podlaski ul. Brzeska

 

24

 

7.39

 

8.21

 

9.39

 

10.45

 

11.21

 

12.26

 

13.29

 

14.45

 

16.01

 

17.01

 

17.29

 

19.29

Międzyrzec Podlaski ul. Zarówie

 

26

 

7.41

 

8.23

 

9.41

 

10.46

 

11.23

 

12.28

 

13.31

 

14.46

 

16.03

 

17.03

 

17.31

 

19.31

Międzyrzec Podlaski Biedronka

 

 

-----

-----

-----

------

-----

------

------

------

-----

-----

------

------

Międzyrzec Podlaski Pl. Jana Pawła/Lubelska I

 

27

 

7.43

 

8.25

 

9.43

 

10.48

 

11.25

 

12.30

 

13.33

 

14.48

 

16.05

 

17.05

 

17.33

 

19.33

Międzyrzec Podlaski PKP

 

28

 

7.45

 

8.27

 

9.45

 

10.50

 

11.27

 

12.31

 

13.35

 

14.50

 

16.08

 

17.08

 

17.35

 

19.35


Prędkość komunikacyjna

 

49,12

 

43,68

 

43,68

 

43,68

 

49,12

 

49,12

 

43,68

 

49,12

 

49,12

 

49,12

 

43,68

 

43,68

Prędkość techniczna

 

59,57

 

54,29

 

54,29

 

54,29

 

59,57

 

59,57

 

54,29

 

59,57

 

59,57

 

59,57

 

54,29

 

54,29

Oznaczenia kursów

 

km

 

1

AS

 

2

S

 

3

AC

 

4

S  

 

5

AS  

 

6

S    

 

7

AS

 

8

S    

 

9

S      

 

10

AS    

 

11

S      

 

12

S

Międzyrzec Podlaski PKP

 

0

 

6.15

 

6.59

 

7.59

 

8.59

 

9.30

 

10.15

 

11.59

 

13.10

 

14.10

 

15.10

 

15.59

 

17.59

Międzyrzec Podlaski Pl. Jana Pawła

 

1

 

6.17

 

7.01

 

8.01

 

9.01

 

9.32

 

10.17

 

12.01

 

13.12

 

14.12

 

15.12

 

16.01

 

18.01

Międzyrzec Podlaski Biedronka

 

4

 

6.19

 

7.02

 

8.02

 

9.02

 

9.34

 

10.19

 

12.02

 

13.14

 

14.14

 

15.14

 

16.02

 

18.02

Międzyrzec Podlaski ul. Zarówie

 

6

 

6.20

 

7.04

 

8.04

 

9.04

 

9.36

 

10.20

 

12.04

 

13.15

 

14.15

 

15.15

 

16.04

 

18.04

Międzyrzec Podlaski ul. Brzeska

 

8

 

6.22

 

7.06

 

8.06

 

9.06

 

9.38

 

10.22

 

12.06

 

13.17

 

14.17

 

15.17

 

16.06

 

18.06

Międzyrzec Podlaski Impaco

 

10

 

6.24

 

7.08

 

8.08

 

9.08

 

9.40

 

10.24

 

12.08

 

13.19

 

14.19

 

15.19

 

16.08

 

18.08

Wysokie

 

11

 

6.26

 

7.10

 

8.10

 

9.10

 

9.42

 

10.26

 

12.10

 

13.21

 

14.21

 

15.21

 

16.10

 

18.10

Rogoźnica I

 

15

 

6.28

 

7.12

 

8.12

 

9.12

 

9.44

 

10.28

 

12.12

 

13.23

 

14.23

 

15.23

 

16.12

 

18.12

Rogoźnica II

 

16

 

6.31

 

7.15

 

8.15

 

9.15

 

9.46

 

10.31

 

12.15

 

13.26

 

14.26

 

15.26

 

16.15

 

18.15

Rogoźniczka

 

19

 

6.33

 

7.17

 

8.17

 

9.17

 

9.48

 

10.33

 

12.17

 

13.28

 

14.28

 

15.28

 

16.17

 

18.17

Woroniec

 

21

 

6.38

 

7.23

 

8.23

 

9.23

 

9.53

 

10.38

 

12.23

 

13.33

 

14.33

 

15.33

 

16.23

 

18.23

Woroniec Sycyna

 

23

 

6.40

 

7.25

 

8.25

 

9.25

 

9.55

 

10.40

 

12.25

 

13.35

 

14.35

 

15.35

 

16.25

 

18.25

Styrzyniec

 

24

 

6.42

 

7.27

 

8.27

 

9.27

 

9.57

 

10.42

 

12.27

 

13.37

 

14.37

 

15.37

 

16.27

 

18.27

Sławacinek Nowy

 

26

 

6.44

 

7.29

 

8.29

 

9.29

 

9.59

 

10.44

 

12.29

 

13.39

 

14.39

 

15.39

 

16.29

 

18.29

Sławacinek Stary

 

 

 

6.46

 

7.31

 

8.31

 

9.31

 

10.01

 

10.46

 

12.31

 

13.41

 

14.41

 

15.41

 

16.31

 

18.31

Biała Podlaska ul. Artyleryjska

 

27

 

6.49

 

7.35

 

8.35

 

9.35

 

10.04

 

10.49

 

12.35

 

13.44

 

14.44

 

15.44

 

16.35

 

18.35

Biała Podlaska ul. Stefana Żeromskiego

 

28

 

6.51

 

7.37

 

8.37

 

9.37

 

10.06

 

10.51

 

12.37

 

13.46

 

14.46

 

15.46

 

16.37

 

18.37

Biała Podlaska ul. Sidorska PWSZ

 

33

6.55

7.42

8.42

9.42

10.11

10.55

12.42

13.51

14.51

15.51

16.42

18.42


Legenda :
A- kursuje od poniedziałku do soboty, oprócz wigilii 24.12, świąt Bożego Narodzenia 25,26.12, Nowego Roku oraz Wielkiej Nocy
S - kursuje w dni nauki szkolnej

MIĘDZYRZEC PODLASKI-WÓLKA KRZYMOWSKA-KRZYMOSZYCE-KRZEWICA –KOŻUSZKI- ŁUBY

1-5,S  Przystanki 1-5,S
06.45 ŁUBY 16.15
06.47 KOŻUSZKI  16.12
07.00  ŁUNIEW 16.10 
07.03  ŁUNIEW ZABAGNIE  16.09
07.04  KRZEWICA III  16.07
07.05  KRZEWICA GIMNAZJUM  16.05
07.09  KRZYMOSZYCE  15.59
07.11  WÓLKA KRZYMOWSKA  15.56
07.16  POŚCISZE I  15.50
07.17  POŚCISZE STAROWIEŚ  15.49
07.19  POŚCISZE II  15.47
07.23  POŚCISZE  SKRZYŻ  15.47
07.25  MIĘDZYRZEC PODLASKI (WARSZAWSKA) 15.42 
07.25  MIĘDZYRZEC PODLASKI ( ZARÓWIE)  15.40

Legenda :
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku kursuje w dni nauki szkolnej
S – kurs szkolny

vanhol1.jpg