Rozkład jazdy

Z PARCZEWA RUSZAMY SPOD TESCO CODZIENNIE 7:00, PIĄTKI i NIEDZIELE 7:00 i 16:30 ,

Z MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO CODZIENNIE 7:59, PIĄTKI i NIEDZIELE 7:59 i 17:29 

Z WARSZAWY Z PRZYSTANKU 53 UL. MARSZAŁKOWSKA 16:15, CODZIENNIE I 16:15 i 20:30 PIĄTKI i NIEDZIELE

Rozkład jazdy: Parczew - Warszawa przez Międzyrzec Podlaski

 

W WARSZAWIE MOŻNA WSIADAĆ GODZINĘ PRZED ODJAZDEM NA UL.MARSZAŁKOWSKIEJ/SKRZYŻOWANIE ZŁOTA PRZY DH CENTRUM

Z SIEDLEC SPOD WIĘZIENIA UL.ARMII KRAJOWEJ

 

Przystanki Godziny odjazdów
Parczew ul. Harcerska 7.00 16.30
Milanów 7.10 16.40
Rudno II 7.17 16.47
Komarówka 7.28 16.58
Żelizna skrz. łomaz 7.35 17.05
Kwasówka 7.40 17.10
Drelów ul. Plac Bankowy 7.46 17.16
Zahajki II 7.51 17.21
Międzyrzec Podlaski ul. Zarówie 7.59 17.29
Krzesk 8.15 17.45
Zbuczyn 8.28 17.58
Siedlce ul.Pułaskiego/Armii Krajowej (przy więzieniu) 8.44 18.14
Warszawa Trawiasta 01/02 09.54 19.24
Warszawa Pl. Szembeka 02 - -
Warszawa Wiatraczna 01/02 10.04 19.34
Warszawa ul. Centrum 53/02 10.16 19.46
P 1-5,6 ,7 ,N P5,7 , N, n

Legenda :
P – kurs pośpieszny
6 – kursuje w soboty
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
7 – kursuje w niedziele
n – nie kursuje 24.12, 31.12 i w Wielką Sobotę
N – nie kursuje w 25.12 i pierwszy dzień Wielkanocy

Rozkład jazdy: Warszawa - Parczew przez Międzyrzec Podlaski

 

W WARSZAWIE MOŻNA WSIADAĆ GODZINĘ PRZED ODJAZDEM NA UL.MARSZAŁKOWSKIEJ/SKRZYŻOWANIE ZŁOTA PRZY DH CENTRUM

Z SIEDLEC SPOD WIĘZIENIA UL.ARMII KRAJOWEJ

 

Przystanki Godziny odjazdów
Warszawa ul. Centrum 53/02 16.15 20.30
Warszawa Wiatraczna 01/02 16.27 20.42
Warszawa Pl. Szembeka 02 16.32 20.47
Warszawa Trawiasta 01/02 16.37 20.52
Siedlce ul.Pułaskiego/Armii Krajowej (przy więzieniu) 17.47 22.02
Zbuczyn 18.03 22.18
Krzesk 18.16 22.31
Międzyrzec Podlaski ul. Zarówie 18.32 22.47

Zahajki II

18.40 22.55
Drelów ul. Plac Bankowy 18.45 23.00
Kwasówka 18.51 23.06
Żelizna skrz. łomaz 18.57 23.11
Komarówka 19.03 23.18
Rudno II 19.14 23.39
Milanów 19.21 23.46
Parczew ul. Harcerska 19.31 23.56
P 1-5,6 ,7 ,N P5,7 , N, n

Legenda :
P – kurs pośpieszny
6 – kursuje w soboty
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
7 – kursuje w niedziele
n – nie kursuje 24.12, 31.12 i w Wielką Sobotę
N – nie kursuje w 25.12 i pierwszy dzień Wielkanocy

sprinter6.jpg