Rozkład jazdy

Z PARCZEWA RUSZAMY SPOD TESCO CODZIENNIE 7:00, PIĄTKI i NIEDZIELE 7:00 i 16:30 ,

Z MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO CODZIENNIE 7:59, PIĄTKI i NIEDZIELE 7:59 i 17:29 

Z WARSZAWY Z PRZYSTANKU 53 UL. MARSZAŁKOWSKA 16:15, CODZIENNIE I 16:15 i 20:30 PIĄTKI i NIEDZIELE

Rozkład jazdy: Parczew - Warszawa przez Międzyrzec Podlaski


W WARSZAWIE MOŻNA WSIADAĆ GODZINĘ PRZED ODJAZDEM NA UL.MARSZAŁKOWSKIEJ/SKRZYŻOWANIE ZŁOTA PRZY DH CENTRUM

Z SIEDLEC SPOD WIĘZIENIA UL.ARMII KRAJOWEJ


Przystanki Godziny odjazdów
Parczew ul. Harcerska 5.00 7.00 16.30
Milanów 5.10 7.10 16.40
Rudno II 5.17 7.17 16.47
Komarówka 5.28 7.28 16.58
Żelizna skrz. łomaz 5.35 7.35 17.05
Kwasówka 5.40 7.40 17.10
Drelów ul. Plac Bankowy 5.46 7.46 17.16
Zahajki II 5.51 7.51 17.21
Międzyrzec Podlaski ul. Zarówie 5.59 7.59 17.29
Krzesk 6.15 8.15 17.45
Zbuczyn 6.28 8.28 17.58
Siedlce K, Pułaskiego 02 6.44 8.28 17.58
Siedlce J. Piłsudskiego Wojskowa 06 Siedlce 6.47 8.47 18.17
Armii Krajowej J. Piłsudskiego 02 - - -
Warszawa Trawiasta 01/02 7.54 9.54 19.24
Warszawa Pl. Szembeka 02 - - -
Warszawa Wiatraczna 01/02 8.04 10.04 19.34
Warszawa Plac Defilad 8.09 10.09 19.39
P 1-5,6,7,d P 1-5,6,7,d P 1-5,7,d

Legenda :
P – kurs pośpieszny
6 – kursuje w soboty
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartek
7 – kursuje w niedziele
d – nie kursuje 24.12, 31.12 i w Wielką Sobotę nie kursuje w 25.12 i pierwszy dzień Wielkanocy

Rozkład jazdy: Warszawa - Parczew przez Międzyrzec Podlaski


W WARSZAWIE MOŻNA WSIADAĆ GODZINĘ PRZED ODJAZDEM NA UL.MARSZAŁKOWSKIEJ/SKRZYŻOWANIE ZŁOTA PRZY DH CENTRUM

Z SIEDLEC SPOD WIĘZIENIA UL.ARMII KRAJOWEJ

Przystanki Godziny odjazdów
Warszawa Plac Defilad 11.15 16.15 20.30
Warszawa ul. Rondo aszyngtona 01/02 11.22 16.22 20.37
Warszawa Wiatraczna 01/02 11.27 16.27 20.42
Warszawa Pl. Szembeka 02 11.32 16.32 20.47
Warszawa Trawiasta 01/02 11.37 16.37 20.52
Armii Krajowej J. Piłsudskiego 02 12.47 17.47 22.02
Siedlce J. Piłsudskiego Wojskowa 06 Siedlce - - -
Siedlce K, Pułaskiego 02 - - -
Zbuczyn 13.03 18.03 22.18
Krzesk 13.16 18.16 22.31
Międzyrzec Podlaski ul. Zarówie 13.32 18.32 22.47
Zahajki II 13.40 18.40 22.55
Drelów ul. Plac Bankowy 13.45 18.45 23.00
Kwasówka 13.51 18.51 23.06
Żelizna skrz. łomaz 13.57 18.57 23.11
Komarówka 14.03 19.03 23.18
Rudno II 14.14 19.14 23.39
Milanów 14.21 19.21 23.46
Parczew ul. Harcerska 14.31 19.31 23.56
P 1-5,6,7,d P 1-5,6,7,d P 1-5,7,d

Legenda :
P – kurs pośpieszny
6 – kursuje w soboty
1-5 – kursuje od poniedziałku do piątku
2 – kursuje we wtorki
3 – kursuje w środy
4 – kursuje w czwartek
7 – kursuje w niedziele
d – nie kursuje 24.12, 31.12 i w Wielką Sobotę nie kursuje w 25.12 i pierwszy dzień Wielkanocy

setra3.jpg